Mecz z wicemistrzami Polski w roli głównej

Mecz z wicemistrzami Polski w roli głównej

W najbliższą niedzielę, 29 maja na Stadionie Miejskim przy Sportowej ponownie będzie okazja oglądać gwiazdy bełchatowskiej piłki nożnej. W specjalnym meczu zagrają  wicemistrzowie Polski z 2007 r. oraz byli piłkarze górniczego klubu na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Na murawie znowu będzie można zobaczyć: Łukasza Gargułę, Piotra Lecha, Radosława Matusiak, Łukasza Sapelę, Dariusza Pietrasiaka, Grzegorza Fonfarę, Tomasza Wróbla, Mariusza Ujka, Edwarda Cecota, Janusza Dziedzica, Pawła Magdonia, Dawida Nowaka oraz Patryka Rachwała, Rafała Grodzickiego, Roberta Kolendowicza, Kubę Tosika i Jano Frohlicha. Bliżej pierwszego gwizdka sędziego poznamy kolejnych graczy, którzy w swej przygodzie z futbolem zakładali koszulkę górniczego klubu.

To wyjątkowe spotkanie będzie okazją do wsparcia prowadzonej zbiórki pieniężnej, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zakup herbu GKS Bełchatów. – Jest on dla nas najwyższą wartością, z którą się utożsamiamy i którą nosimy w sercach. Musimy być pewni, że w przyszłości uda się zbudować nowy GKS z zachowaniem tradycji i tożsamości, a więc z naszym jedynym herbem! Bez naszych działań istnieje ryzyko, że nasz herb przepadnie w procesie upadłościowym – informują przedstawiciele Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, współorganizatorzy meczu.

W trakcie organizowanego meczu również zaplanowane są licytacje cennych pamiątek klubowych, jak również dedykowana oprawa. Będzie można także posilić się korzystając z cateringu. Mecz pokazowy rozpocznie się 29 maja o godz. 16:00. Wstęp na trybuny będzie oczywiście wolny.

Organizatorem pokazowego meczu jest Stowarzyszenie „Torfiorze”, Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów oraz Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie. Patronat honorowy objęła Prezydent Miasta, pani Mariola Czechowska.

Wstęp na mecz jest wolny. Podczas rozgrywek będą prowadzone licytacje.

Źródło: Urząd Miejski w Bełchatowie

Previous Rozmawiali o edukacji i rynku pracy
Next Ćwiczenia z taśmami oporowymi - co oferuje guma oporowa?

Może to Ci się spodoba

Bełchatowianie powołani do kadry

Bełchatowianie Bartłomiej Kęsy (Junior), Marcel Adasiewicz (Kadet Starszy) i Krystian Gortat (Senior), otrzymali powołanie do kadry narodowej w kick-boxingu. Będą oni reprezentować Polskę w formule PF, czyli point-fighting. Wszyscy trzej

Za nami 24. odsłona Bełchatowskiej Piętnastki

Już po raz dwudziesty czwarty ulicami Bełchatowa pobiegli uczestnicy Bełchatowskiej Piętnastki. Na starcie zameldowało się blisko 600 biegaczy. Były emocje, pamiątkowe medale, a dla najlepszych puchary i nagrody finansowe. Po

4. Bełchatowski Bieg Nocny za nami – wyniki

Ponad 260 zawodników wzięło udział w czwartej odsłonie Bełchatowskiego Biegu Nocnego. W sobotę, 30 kwietnia, na linii startu stanęli pasjonaci biegania nie tylko z Bełchatowa, ale także różnych zakątków Polski.

Rywalizacja olimpijska w Bełchatowie zakończona

Bełchatów przez 3 dni był gospodarzem zmagań siatkarskich chłopców, rozgrywanych w ramach XXVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Łódzkie 2021. Ten etap zmagań wygrała drużyna województwa opolskiego. Łódzka reprezentacja

Ćwiczenia z taśmami oporowymi – co oferuje guma oporowa?

Wykonywanie niektórych ćwiczeń z gumą to świetny sposób na wzmocnienie dolnych mięśni brzucha. W zależności od ćwiczenia, możesz użyć gumki do sztangi lub hantli. Najbardziej efektywne ćwiczenie z gumową taśmą wzmocni

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź